Lüks Promosyon Ürünleri

VIP Promosyon ürünleri üst düzey ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Firmaların ve markaların potansiyel müşterilerine ulaşmak için özel olarak hazırlattığı ürünlerdir. Klasik promosyon ürünlerinden hem yapı hem de kalite bakımından çok farklıdır. Müşterileriniz için özel hissettirecek ve onları ne kadar önemsediğinizi gösteren promosyon ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

VIP Promosyon Ürünleri Hakkında

Promosyon VIP Set içerisinde birbirleriyle uyumlu ve tamamlayıcı ürünlerin yer aldığı promosyon ürünleridir. Set şeklinde olması, ürünün hediye edildiği kişiler için de çok avantajlıdır. VIP promosyon ürünleri arasında özellikle setler daha fazla tercih edilmektedir. Set şeklinde olduğunda, sonuç olarak kişilerin birçok ihtiyacını aynı anda karşılama gibi bir avantaj ortaya çıkmaktadır. Lüks hediyelikler istediğinizde, özellikle firma ve şahıslar için özel olarak hazırlanan VIP promosyon ürünleri ile potansiyel müşterilerinizi ve birlikte çalıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz.

Promosyon VIP Set Çeşitleri

VIP ürünler ile hazırlanan birçok farklı ve özel promosyon VIP set çeşitleri vardır. Bu setler kutulu VIP set veya da kutusuz olarak hazırlanabilir. Kutulu ürünler de aynı zamanda kendi içinde kutunun kalitesine ve hammaddesine göre farklı türlerde yer alır. Kutulu bambu VIP setleri özellikle yapısı ve görünümü ile tercih edilen ürünlerden biridir.

Özel hediyelik setler içinde tercihe göre birçok farklı ürün yer alabilir. Talebe göre özel olarak hazırlanan ve içerisine ürün eklenen setler de vardır. Popüler olarak VIP setlerin içinde ajanda, özel kalem, kartvizitlik, anahtarlık, USB bellek ve Powerbank gibi ürünler yer alır.

Lüks Promosyon Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Lüks promosyon ürünleri daha çok firmaların özel günler de çalışanlarına dağıtmak, müşteri portföyünü artırmak için firmalara göndermek amacıyla hazırlattığı ürünlerdir. Açılışlarda, yeni bir ürün veya hizmet tanıtımında, yılbaşında ve şirketin kuruluş yıl dönümünde kullanılmak üzere hazırlatılır. Kurumsal bir kimlik oluşturmak ve aynı şekilde firmalarla ilişki içinde olmak isteyen kişiler, hazırlattığı özel kutu ile bunu sağlayacaktır. Özel kutularda bulunan ve firmanın logosunun yer aldığı ürünlerle daha etkileyici bir izlenim oluşturur.

Promosyon VIP Set Fiyatları

Lüks promosyon ürünleri kategorisinde yer alan promosyon VIP setleri, normal promosyon ürünlerine göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bu setlerde birden fazla ürün olmasının yanında ayrıca kalite açısından da farklılıkla göze çarpar. Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi etkilemek üzere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı VIP promosyon ürünleri için Promosyonik Promosyon olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44