Logo Baskılı Promosyon Roller Kalemler

Logo baskılı promosyon roller kalemler, şirket içinde ve özellikle özel günlerde müşterilere jest yapılmak istendiğinde tercih edilir. Bu kalemler istenildiği takdirde ajanda ve notluk gibi ürünlerle set haline de getirilebilir. Promosyon roller kalemler, pazarlama için tercih edilen ve insanların üzerinde yer alan özel logoları görmelerini sağlayan bir üründür. Bu ürünler sayesinde şirketler için marka bilinirliği artırma ve insanlara ulaşmak mümkün olur.

Özel baskılı promosyon roller kalem, şirketler ve kurumsal firmaların, potansiyel müşterileri için tercih ettiği, istenilen renk ve modeller de üretilen son derece önemli ürünlerdir. Özel günlerde ve fuar gibi organizasyonlarda, insanlara işletmenizi tanıtmak için promosyon roller kalemleri kullanabilirsiniz.

Promosyon Metal Roller Kalem Modelleri

Promosyon metal roller kalem modelleri daha kullanışlı ve üzerinde yer alan baskıların da daha belirgin olması nedeniyle tercih edilir. Üstelik farklı renklerde de üretilebilmesi, dikkat çekici ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Özel baskı roller kalem istediğinizde özellikle metal olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Promosyon metal roller kalem çeşitleri yaptırma sürecinde, potansiyel müşterileriniz için en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Roller Kalemler ile Diğer Kalemler Arasındaki Farklar Nelerdir?

Roller kalemler pek çok özellikleri ile diğer kalemlerden ayrılmaktadır. Özellikle sıradan mürekkep kalemlerden en önemli farkı rezervuardaki mürekkeptir. Tükenmez kalemlere oranla roller kalemler kâğıt üzerinde daha fazla mürekkep bırakmaktadır. Sıradan bir kalemin üç katı kadar mürekkep bıraktığı için yazılar daha canlı ve vurgulu olur. Bu yüzden de roller kalemler, diğer kalem türlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle promosyon kalem dağıtmak isteyen kurumsal firmalar, daha çok roller kalem tercih etmektedir.

Firmaya Özel Toptan Roller Kalemler

Firmaya özel toptan roller kalemler, üzerine yapılan baskı ve sloganlar sayesinde çok şık bir görünüme sahiptir. Toptan siparişlerde tercih edilen slogan ve firmaya ilişkin logo baskıları yapılmaktadır. Ürünlerin toptan olması, firmaların istedikleri miktarda ürün sipariş vermesine olanak tanımaktadır. Tabi toptan olması sayesinde aynı zamanda fiyat avantajları da vardır.

Promosyon Roller Kalem Fiyatları — 2023

Promosyon roller kalem fiyatları toptan satın alındığında fiyat avantajı ortaya çıkacaktır. Toplu verilen siparişlerde çok daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden de toptan promosyon roller kalem satın almanız daha iyi olacaktır.

Prosyonik Promosyon bünyesinde yer alan logolu promosyon roller kalem ile sizler de firmanızın tanıtımını yapabilir ve müşterileriniz için de şık bir hediye yapabilirsiniz.

Whatsapp

0505 050 98 44