LOGO BASKILI PROMOSYON PLASTİK KALEMLER

Logo baskılı promosyon plastik kalemler, bu en etkili tanıtım ürünlerinden biridir. Günlük hayatta sık sık kullanılan kalemler bir reklam aracına dönüştürülerek, kurumsal şirketler için önemli bir tanıtım olanağı sunar. Özellikle şirketi de temsil edecek bir renk seçildiğinde marka bilinirliği önemli ölçüde artar. Model olarak özel tasarım ve desenlerle ürünün görsel olarak da etkili hale gelmesi sağlanır. Renk dışında yine şirketlerin isteği doğrultusunda plastik tükenmez kalem veya diğer materyallerden de üretilebilir.

Şirketler kendi reklam stratejileri doğrultusunda onlarca modelden bir tanesini seçebilir. Genel olarak birbirinden farklı promosyon plastik kalem çeşitleri bulunmaktadır.

PROMOSYON PLASTİK KALEM ÇEŞİTLERİ

Firmalara özel promosyon kalem yaptırma ve bunları doğru bir pazarlama stratejisi izleyerek hedef kitle ile buluşturma son derece önemlidir. Seçilen renkler bile insanların gözünde şirketleri belli bir konuma yerleştirir. O nedenle hangi malzemeden yapılmış bir kalem seçileceği, renk kombinasyonlarının ne olacağı iyi belirlenmelidir. Özel bir tasarım ve renk düzeni istenmiyorsa hazır olarak satışa çıkarılan kalemler tercih edilebilir. Genel olarak promosyon kalem çeşitleri şunlardır;

  • Banner Tükenmez Kalemi
  • Zincirli Masa Kalem
  • 506 Plastik Kalemi
  • Roller Kalem
  • Metal Kalem
  • Yarı Metal Kalem
  • Fosforlu Kalem
  • Tohumlu Kalem

TOPTAN PLASTİK TÜKENMEZ KALEM AVANTAJLARI

Eşantiyon plastik kalem, düşük maliyetli ancak etkili bir reklam türüdür. Bunu çeşitli yöntemler ile daha uygun fiyatlı hale getirmek de mümkündür. Bu tür ürünlerin imalat ve dağıtımını yapan, toplu bir şekilde satış gerçekleştiren firmalar aracılığı ile kalem başına düşen maliyet azalır.

Birim başına yapılan indirim göze çok küçük gelse de 10.000 kalem için düşünüldüğünde, şirketlerin avantajına olacak şekilde fiyatlar ucuzlar. Toplu siparişin dışında yerli üretim promosyon plastik kalem tercih etmek, reklam bütçesini çok daha uygun seviyelere çeker.

PROMOSYON PLASTİK KALEM FİYATLARI

Plastik promosyon kalem fiyatları malzemesine göre değişir. Ancak üst kısımda belirttiğimiz gibi toptan sipariş vermek ciddi bir fiyat avantajı sağlar. Şirketlerin daha ucuz ve uygun rakamlara reklam yapması mümkün hale gelir.

Promosyon plastik kalem çeşitlerini web sitemizden inceleyebilir ve toptan siparişler için teklif alabilirsiniz.

Whatsapp

0505 050 98 44