Promosyon Kartvizitlikler

Promosyon kartvizitlik, müşterilerinizin hem işine yarayacak hem de sizler için tanıtım sağlayacak etkili bir promosyon ürünüdür. İş hayatında kartvizitlik kullanımı son derece yaygındır. Bu yüzden de işletmeler sıklıkla hem birlikte çalıştıkları müşterileri hem de potansiyel müşterileri için bu ürünü kullanabilir. Her türlü organizasyonda, özel günlerde ve birlikte çalıştığınız kişiler için jest yapmak istediğinizde, sizler de kartvizitlik ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Promosyon Kartvizitlik Ürünleri

Promosyon kartvizitlik ürünleri son yıllarda en çok tercih edilen ve firmalar için marka bilinirliği için önemli bir etkiye sahip olan ürünlerdir. Reklam ve tanıtım için kullanılan promosyon ürünleri arasında, insanların işine yaradığı için firmalar tarafından da popüler olarak tercih edilir. Kartlık olarak da bilinen bu ürünler, şirketler için özel olarak üretilir. Kurumsal şirket için logo tasarımları ile birlikte imal edilir.

Logo Baskılı Promosyon Kartvizitlik Modelleri

Logo baskılı promosyon kartvizitlik modelleri, kendi içinde renk, ebat ve farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu ürünler üzerine istenildiği gibi baskı yapılmaktadır. Farklı çeşitler isteyen kişiler için logolu ürünlerin yanı sıra farklı opsiyonlara sahip olan modeller de öne çıkmaktadır. İstediğiniz gibi tanıtım ve reklam için kullanabileceğiniz kartvizit ürünleri arasında özellikle deri kartlıklar öne çıkar. Hem kalitesi hem de görüntüsü itibariyle çok şık bir hediyedir.

Kartlığın yanında ayrıca deri cüzdan da promosyon olarak verilebilecek üst düzey ürünlerdir. Çift yönlü kartvizit birden fazla kullanım yerine sahip olduğu için yine promosyon ürünü olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Kartvizitlik Promosyon Fiyatları

Promosyon kartvizitlik fiyatları belirlenirken birçok önemli etken söz konusu olur. Bunların en önemlisi de doğal olarak tercih edilen model ve ürünün özellikleridir. Deri bir ürün de doğal olarak fiyatlandırma biraz daha yüksek olacaktır. Uygun fiyatlı promosyon ürünleri için yapmanız gereken bu ürünleri toptan sipariş vermektir. Toptan ürünlerde çok ciddi fiyat avantajı elde edilebildiği için daha çok tercih edilir.

Prosyonik Promosyon olarak sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı toptan kartvizitlik ürünler sunuyoruz. Şirketiniz için en uygun kartvizit ürünlerini özel olarak sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp

0505 050 98 44