Promosyon şapka, işletmeler ve markalar için müşterilerine jest yapmak ve tanıtımlarını sağlamak için hazırlanır. Şapka gibi önemli aksesuarlar her reklam için oldukça etkilidir. Firmalar ve markalar ürünlerin kullanımlarının çok yaygın olması sebebiyle promosyon ürün için her zaman tercih eder. Şapka başta olmak üzere genel olarak promosyon ürünleri ile sizler de firmanızın tanıtımını yapabilir, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Promosyon Şapka Baskıları Hakkında

Promosyon şapka baskıları genel olarak şapkaların üzerinde yer alan firma isimleri ile elde edilir. Firmanın ismi ve logosu şapka üzerinde yer alır. Böylece hem kullanan müşteriler hem de o müşterilerin kullandıkları yerde farklı insanlar tarafından görülmesini sağlar. Kısacası marka bilinirliği için genel olarak promosyon ürünler gereklidir.

Reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan ürünler arasında şapka her zaman öne çıkar. Çünkü müşterilerin günlük hayatında sıklıkla kullandığı ve ihtiyaç duyduğu bir üründür. Pazarlama için kullanıldığında bu sebeple çok etkilidir. Tekstil ürünleri arasında maliyet açısından çok daha uygun olması nedeniyle daha fazla tercih edilebilir. Eşantiyon şapka sayesinde insanlara istediğiniz gibi firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Firma Logosunu En Doğru Şekilde Yansıtan Şapka Promosyon Ürünleri Nasıl Seçilir?

Şapka promosyon ürünü olarak tercih edilmek istendiğinde, bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle tercih edilen model üzerinde firmanın logosu düzgün ve belirgin şekilde görünebilmelidir. Ayrıca logo ile uygun renkler tercih edilmesi de daha şık ve vurucu bir ürün ortaya çıkmasını sağlar. Özel baskı yapılacak ise ona uygun bir şapka modeli tercih edilebilir. Farklı renk ve model seçenekleri arasından, potansiyel müşterileri hedef alabilecek en iyi ürünler tercih edilmelidir.

Logo Baskılı Promosyon Şapka Modelleri

Reklam şapkaları üzerinde firmaların logo baskıları yer alır. Kurumsal müşteriler için özel olarak logo ya da farklı ifadeler yer alabilir. Ekonomik olmasını istediğinizde sizlere ayrıca farklı opsiyonlarda ürünler hazırlanır. Promosyon olarak kullanılacak olan şapka çeşitleri arasında özellikle öne çıkanlar:

  • Düz Renkli Şapkalar
  • Bej Renk Gövde / Renkli Siper Şapkalar
  • Pamuk Gabardin Şapkalar
  • Sandwich Siperli Şapkalar
  • Fileli Şapkalar

Toptan Promosyon Şapka Fiyatları ve Avantajları

Toptan olarak satın alınan promosyon ürünlerinde hem aynı anda çok sayıda ürün sipariş etme hem de imalat için daha avantajlı ücret ödeme olanakları ortaya çıkar. Tekstil ürünleri arasından baskılı şapka yaptırma seçeneğini tercih ettiğinizde, bunu toptan yaptırmanız daha iyi olacaktır. Baskılı veya da baskısız fark etmeksizin toptan ürün her zaman daha uygun olacaktır. Fiyat avantajı ve diğer faydalar için toptan sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Promosyon Şapka Fiyatları - 2023

Promosyon şapka fiyatları ürünlerin özelliklerine ve toptan olup olmama durumuna göre belirlenir. Daha ucuz ürün satın almak isteyenler için en iyi seçenek, toptan almaktır. Prosyonik Promosyon olarak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün teminin de sizlere yardımcı oluyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44