Promosyon magnet, işletmelerin müşterilerine dağıtmak ve tanıtımlarını yaptırmak için en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Bu ürünler, her yerde kullanılabildiği ve farklı opsiyonlara sahip olabildiği için, promosyon olarak da tercih edilebilir. Özellikle magnet gibi ürünlerin insanlar tarafından çok sevildiğini ve tercih edildiğini düşündüğümüzde, şirketler için en uygun ürünlerin başında gelecektir.

Promosyon Magnetleri ile Markanıza Değer Katın

Promosyon magnet, birçok farklı türü yapılan ve özellik eklenebilen bir üründür. Mutfaklarda ve koleksiyon olarak kullanılabildiği için bazen mıknatıslı veya da mıknatıssız olmak üzere farklı türleri vardır. Buzdolabı için mıknatıslı ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler kendi içinde farklı renk ve ebatlarda olabildiği için her şirket özel olarak tasarım yaptırabilir.

Magnetlerin üzerine isteğe göre adres ya da telefon numarası eklenebilmektedir. Böylece reklam ve tanıtım yaparken aynı zamanda insanların sizlere nasıl ulaşabileceği konusunda da yardımcı olabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip dereceli magnetler ise daha özel üretim isteyen kurumsal firmaların tercihidir. Pazarlama ve tanıtım için kullanabileceğiniz promosyon ürünler arasında magnet, her türlü çeşidi ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Logo Baskılı Promosyon Magnet Modelleri

Logo baskılı promosyon magnetler, farklı opsiyonlu olarak üretilebilmektedir. Renk ve ebat olarak farklı tasarımda olmasının yanında ayrıca gazoz açacağı olarak da tasarlanmaktadır. Bu ürünleri yaptırma sürecinde özellikle farklı tasarımlara yer verebilirsiniz. Özel baskı yaptırabileceğiniz bu ürünler, farklı çeşitlerde üretilmektedir.

Dereceli magnetler buzdolabın üzerinde kullanılan ve fonksiyonel olması nedeniyle tercih edilir. Üzerinde yer alan derece, ortamın ısısı hakkında sizlere bilgi verecektir. Magnetler arasında ayrıca çerçeveli magnetler tercih edilen bir diğer önemli çeşittir. Promosyon olarak vermiş olduğunuz magnetlerin aynı zamanda işlevsel olmasını istiyorsanız, notluklu magnetler tercih edilebilir. Tüm bu magnet çeşitlerine ek olarak kalemli magnetler, puzzle magnetler, damla veya evalı magnetler de tercih edilebilecek diğer magnet modelleridir.

Promosyon Magnet Fiyatları

Promosyon magnet fiyatları toptan satın alındığında, oldukça uygun fiyatlı olacaktır. Logolu ve baskılı ürünlerde bundan dolayı fiyat farkı olacaktır. Fiyat avantajı için yine yapılması gereken en önemli hamle, ürünleri toptan sipariş vermektir. İmalat olarak daha fazla üretim yapılması durumunda sizlere daha uygun fiyatlı magnet ürünleri sunulacaktır.

Prosyonik Promosyon olarak istediğiniz opsiyonlara sahip magnet ve diğer promosyon ürünleri ile sizlere destek sağlıyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44