Promosyon metal kalemler, reklam ve tanıtım amacıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. İnsanların en sık kullandıkları ürünlerden biri olduğundan için sürekli göz önünde bulundurulur. Metal kalem ürünleri üzerine yapılan şirket logoları ve diğer detaylar sayesinde hem şık hem de etkili bir promosyon ürünüdür.

Logo Baskılı Promosyon Metal Kalemler

Promosyon metal kalem şirketler ve firmalar için uygun olarak üretilir ve üzerinde de şirket logosu yer alır. Buna ek olarak, şirkete ilişkin olarak bazı bilgiler de yer alabilir. Adres ve iletişim numaraları, vergi numarası gibi detaylar bunlardan yalnızca bazılarıdır. Metal kalemler üzerine farklı renk ve fontlarda yazılan ifadeler sayesinde insanların sizin varlığınızdan haberdar olmasını sağlarsınız.

Logo baskılı promosyon kalemleri özellikle marka bilinirliği açısından çok önemli bir yere sahiptir. Kurumsal bir kimliğe sahip olan şirketler farklı metal kalem modelleri ile tanıtım ve reklam çalışmaları sağlar. Bu pazarlama için son derece önemli bir stratejidir.

Promosyon Metal Kalem Çeşitleri

Promosyon metal kalem çeşitleri arasında renk ve tasarım bakımından çok özel ve şık ürünler yer alır. Özel baskı yöntemlerinin kullanılması ile birlikte, insanlara hediye edilmesi planlanan bu kalemlerin de çok daha şık görünmesi sağlanır. Metal tükenmez kalem çeşitleri arasında şırıngalı ve telefon tutacaklı özel ürünler yer almaktadır. Promosyon metal kalem yaptırma sürecinde, bizlere ulaşabilir ve hem kaliteli hem de farklı promosyon metal kalem siparişi verebilirsiniz. Farklı renk ve çeşit promosyon metal kalemler için sitemizde gezinebilir ve aradığınız en özel ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Toptan Eşantiyon Metal Kalemler

Eşantiyon metal kalemler fuarlarda, tanıtımlarda ve açılışlarda dağıtılmaktadır. Buna ek olarak müşteri ziyaretlerinde bulunduğunuzda ya da potansiyel müşterileriniz için düzenlediğiniz etkinliklerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. İmalat yapan firmalarla görüştüğünüzde, bu ürünlerin toptan bir şekilde üretilmesini talep etmeniz halinde, çok daha uygun fiyatlarla satın almanız mümkün olacaktır. Size özel olarak istediğiniz miktarda ürün üretimi sağlanacak ve sizlere teslim edilecektir. Eşantiyon metal kalemler aynı zamanda istediğiniz miktarda üretildiği için de sizlere daha uygun olacaktır.

Promosyon Metal Kalem Fiyatları

Metal promosyon kalemler toplu olarak satın alındıklarında oldukça uygun fiyatlı olabilmektedir. Toplu alımlarda sonuç olarak fiyat avantajı söz konusudur. Bu şekilde çok daha uygun fiyatlı olarak ürünlerin satın alınması mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra hem kaliteli hem de ucuz promosyon metal kalem satın almak istiyorsanız, en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Promosyonik Promosyon olarak istediğiniz renk ve tasarımlarda promosyon metal kalem imalatı yapıyor ve sizlere güvenle ulaştırıyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44