Promosyon Anahtarlık Modelleri ve Fiyatları

Promosyon anahtarlıklar, üzerinde firma ve marka logolarının yer aldığı, çeşitli tanıtımlarda dağıtılan ürünlerdir. Anahtarlık modelleri üzerinde firmaya ait pek çok bilgi yer alır. Bu bilgiler sayesinde de reklam ve tanıtım yapılması sağlanır. Böylece daha fazla potansiyel müşteriye erişim mümkün olmaktadır. Logonuza en uygun baskılı anahtarlıklar ile siz de potansiyel müşterilerinize kolaylıkla erişebilirsiniz.

Promosyon Anahtarlık Hakkında

Promosyon anahtarlık, genel olarak farklı modellerde ve desenlerde, üzerinde firma bilgilerinin yer aldığı anahtarlık ürünleridir. Bu ürünler aynı zamanda reklam anahtarlıkları olarak da bilinir. Çünkü üzerinde firmanın genel bilgileri ve iletişim adresleri yer alır. Logolu olarak daha çok üretilen bu ürünlerde firmanın tanıtımı sağlanır. Tanıtım amaçlı olarak üretilen promosyon anahtarlıklar, aynı zamanda çalışanlara ve potansiyel müşterilere hediyelik olarak da verilebilmektedir.

Eşantiyon Anahtarlıklar Nerelerde Kullanılır?

Eşantiyon anahtarlık daha çok farklı firmalara ya da müşterilere verilmek üzere kullanılır. İnsanlara güzel bir jest yapılmak istendiğinde ve bununla birlikte firma tanıtımı yapılmak istendiğinde bu anahtarlıklar kullanılabilir. Kurumsal firmalar için de uygun olan bu eşantiyon anahtarlık kullanılır. Promosyon ürünlerinin genelinde aslında asıl amaçlardan biri reklam ve tanıtımdır. Bununla birlikte insanların sizleri tercih etmesi için de onlara verebileceğiniz güzel bir hediyedir.

Logo Baskılı Promosyon Anahtarlık Çeşitleri

Logo baskılı promosyon anahtarlık çeşitleri arasından, şirketiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu anahtarlık ürünleri üzerinde Logo olan ya da özel baskılı olan modeller vardır. Promosyon anahtarlık çeşitleri arasında aynı zamanda ürünlerin materyallerine göre de farklı olan ürünler vardır. Metal, deri, plastik, purjör, silikon, kauçuk malzemeden üretilen ürünler vardır. Logo baskılı promosyon anahtarlık modelleri arasında ayrıca metre şeklinde hem anahtarlık hem de metre görevi gören modeller karşınıza çıkacaktır. Daha farklı bir model arıyorsanız da USB anahtarlık ve araba şeklinde olan anahtarlık ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Toptan Promosyon Anahtarlık Avantajları

Promosyon olarak kullanacağınız anahtarlıkları, toptan şekilde aldığınızda çok daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Toplu anahtarlık yaptırma her şeyden önce sizlere çok daha uygun maliyetlerle gelecektir. Buna ek olarak toptan promosyon anahtarlık imalat süreci de sizler için daha kolay olacaktır. Toptan ürün satın alan kişiler için, özel olarak o anahtarlık modelinden istenilen miktarda üretilecektir.

Şirketiniz için anahtarlık promosyon ürünlerini istiyorsanız, sizler de bu ürünleri toptan sipariş ederek çok daha uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz.

Promosyon Anahtarlık Fiyatları

Promosyon anahtarlık fiyatları toptan satın alındığında çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Ucuz promosyon anahtarlık sipariş etmek istiyorsanız, en doğru adreste olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Prosyonik Promosyon olarak, firmanız için uygun onlarca farklı promosyon anahtarlık ürünleri tasarlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44