Promosyon Tarihsiz Defter Ürünleri Hakkında

Promosyon defterler, firmaların hediye şeklinde verebileceği ürün grupları içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu doğrultuda tarihsiz defterler çeşitli baskılı, renkli ve boyutlu üretilebilir. Bunun yanı sıra defterlerde termo deri özelliği de bulunabilir. Her yaş aralığından insanın kullandığı defterler bir firmanın marka adını her kitleye ulaştırmasını sağlar.

Promosyon defter sipariş ederek bu ürünleri reklam amaçlı kullanan firmalar reklam maliyetlerinden büyük oranda kâr sağlayabilmektedir. Böylelikle reklam gelirlerinden arta kalan bütçe farklı alanlarda daha verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Maliyetinin düşük olmasının yanı sıra tanıtım açısından büyük etki yaratan promosyon defter sayesinde firmalar kurumsal kimliğini duyurabilmekte ve büyütebilmektedir.

Logo Baskılı Defter Çeşitleri

Logo baskılı defter çeşitleri firmalara özel olarak üretilen defter modelleri arasında yer alır. Bu kapsamda öğretmenlerin, öğrencilerin, şirket sahiplerinin ve daha fazla insanın defter kullanması söz konusudur. Bu durum düşünüldüğü zaman promosyon defler ile potansiyel bir reklam söz konusu olmaktadır. Böylelikle markanın her alanda kalıcı bir şekilde reklam yapmasını sağlar.

Bunun yanı sıra firmalara özel logo baskılı tarihsiz ajanda seçeneğini tercih eden firmalar farklı avantajlar da sağlar. Promosyon defter reklam için maliyeti düşük bir seçenektir. Firma bu sayede düşük maliyetler dâhilinde reklam yapmış olur. Bu kapsamda spiralli defterler, not defterleri ve cep defterleri de sık tercih edilenler arasındadır. Boyut olarak ise 16,5 x 11,5 - 15 x 21 - 13 x 21 - 9,5 x 14,5 – 14,5 x 21 ve 10 x 17 aralığında defter seçenekleri mevcuttur.

Promosyon Defter Fiyatları

Promosyon defter fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda toptan promosyon defter siparişlerinde firmaların izlemesi gereken adımlar vardır. Bu adımlardan biri firmanın satın alım işlemi gerçekleştirmeden önce yetkili şirketle fiyat politikası belirlemesi gerektiğidir. Bunun yanı sıra kaç adet defter sipariş edileceği, defterlerin boyutu, baskı yapılıp yapılmayacağı ve defterin malzemesi gibi etkenler de fiyata etki eder.

Eşantiyon defterler toptan alındığı zaman firmalar için bütçe dostu bir reklam seçeneği haline gelir. Dolayısıyla ucuz, kaliteli ve verimli bir reklam yapmak isteyen firmalar için promosyon defter seçeneği oldukça elverişli olmaktadır.

Whatsapp

0505 050 98 44