Üretim

Firmamız ürün yelpazesini güncel tutarak aylık 10.000 parça üretim kapasitesini her geçen yıl %20 arttırmıştır. Müşterilerine yüksek kalite ürünleri en düşük maliyet ile arz etmektedir. Tam ve yarı kapasite çalışan üretim grupları bulunan üretim hattı, müşteri taleplerini en kısa termin tarihleri ile karşılamaktadır.

Kalite

Ürünlerimizde her zaman birinci sınıf malzeme ve hammadde kullanmaktayız. Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sertifikası ISO 9001 ile tüm ürünlerimiz, yüksek kalite standartlarımıza göre sıkı bir giriş ve çıkış denetimine tabi tutulmaktadır.

Çözüm

Önce müşteri memnuniyeti felsefesi ile ürünlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi değerlendiriyoruz ve 7/24 ürünlerle ilgili teknik bilgi desteği sağlıyoruz. Sektördeki deneyimimiz, satış sonrası hizmet sağlamak adına entegre ve hızlı çözümler sağlamakla beraber, sektörün beklentilerini ve taleplerini karşılayacak bilgiye sahip ekip ve teknolojimiz ile fark yaratıyoruz.

Yenilikçilik

Global ve yerel promosyon fuarlarını takip ediyor, ekip olarak edindiğimiz inovatif perpspektifi şirketimizin üretim ve yönetim birimlerine uyguluyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile çeşitli Ar-Ge projeleri gerçekleştiriyor, ürün kalite düzeyini maksimum seviyede tutuyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44