Promosyon Tişört Modelleri ve Fiyatları

Promosyon tişört, en yaygın kullanılan reklam ve tanıtım ürünleri arasında yer alır. Firmaların potansiyel müşterilerine dağıtmak bir yana önemli organizasyonlarda şirket çalışanları için de tercih ettiği bir üründür. Üzerinde firmaya ilişkin olarak logo başta olmak üzere pek çok bilgi yer alabilir. Daha geniş bir kullanım alanı yarattığı için firma ve markaların öncelikli tercihlerinden birisidir. Firmanız için etkili bir promosyon ürünü istiyorsanız, tişört modellerini inceleyebilirsiniz.

Promosyon Tişört Baskıları Hakkında

Promosyon tişört, tekstil ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bu ürünün bu çok tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biri daha fazla baskı alanına sahip olmasıdır. Bu baskı alanında istenilen ifadeler ve karakterler kullanılabilir. Reklam ve tanıtım için firmanın logosu, ismi ya da iletişim adresi yer alabilir. Buna ek olarak istenildiği gibi firmanın sloganı da yer alabilmektedir.

Tişörtlerin üzerinde yer alan unsurlar, marka bilinirliği açısından çok önemlidir. Bu yüzden firmalara özel olarak her türlü ifade yer alabilir. Pazarlama unsuru olarak tercih edildiğinde, insanların sizleri tercih etmesi için teşvik edici ifadelere yer verebilirsiniz. Promosyon baskılı tişört üzerinde özel baskı yer alır. Tanıtım malzemeleri olarak bu yüzden de çok etkili olacaktır.

Firmanıza En Uygun Promosyon Baskılı Tişört Ürünleri Nasıl Seçilir?

Promosyon tshirt seçerken sizlere oldukça önemli seçenekler sunulur. Üzerinde yer alan logo farklı renk ve puntolarda olabilir. Firmanın logosuna uygun olarak tercih edilebilecek çok sayıda farklı renk seçeneği vardır. Tişört modelleri son derece önemli ve seçim yaparken özellikle üzerinde durulması gereken bir konudur. Ne kadar kaliteli ve güzel bir ürün olursa o kadar iyi olur. Model farklılıklarının yanında ayrıca sizlere farklı renkler de sunulur.

Farklı çeşitlerde olan tişörtler arasından, firmanızın genel çizgisi ile en uygun olan modelleri kolayca seçebilirsiniz. Yaptığınız seçimler doğrultusunda da bu ürünleri yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Tişört Çeşitleri

Reklam tişört ürünleri arasında, firmanızın genel çizgisine uygun pek çok model ve çeşit bulunur. Kurumsal firmalara uygun olarak o minimalde ürünler yer alır. Hangi alanda hizmet veriyor ve tam olarak nasıl bir müşteri kitlesine hitap ediyorsanız, ona göre tişört çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Firmalar için tişört modelleri istiyorsanız öncelikle yazlık ve kışlık gibi ayrımları yapmanız gerekir. Bunun ayrımını yaptıktan sonra zaten istediğiniz renk ve modellerde üretim yaptırabilirsiniz. Firmalar için özel olarak hazırlanan ve tercih edilen popüler ürünler aşağıdaki gibidir:

  • Yuvarlak Yakalı Tişörtler
  • Yakalı ve Düğmeli Tişörtler
  • Polo Yakalı Tshirt
  • V Yakalı T-Shirt
  • Fermuarlı ve Kapüşonlu Sweatshirt
  • Kapüşonlu Sweatshirt

Toptan Tişört İmalat Fiyatları ve Avantajları

Toptan promosyon tişört imalatı çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Tişört imalatı için görüşme sağladığınızda, uygun fiyatlı olması için özellikle toptan olmasını talep edebilirsiniz. Size uygun olarak istediğiniz miktarda üretim yapılacaktır. İsterseniz baskılı isterseniz de baskısız olarak toptan tişört yaptırabilirsiniz. Böylece fiyat avantajı elde edebilirsiniz.

En Uygun Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişörtler fiyatları, kalitesine, baskısına ve modellerine göre çeşitlilik gösterir. En uygun olması için toplu olarak sipariş verilebilir. Her yıl bu ürünlerin fiyatı değiştiği için ayrıca 2023 güncel ücret bilgisi için iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır. Sizlere bu şekilde en güncel ve net fiyat bilgisi verilecektir.

Promosyon baskılı tişört ve firmanıza uygun olarak tercih ettiğiniz en güzel ürünler için Promosyonik Promosyon olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Whatsapp

0505 050 98 44