Promosyon Oto Kokuları

Promosyon Oto Kokuları Hakkında

Araba kokuları, bir araç aksesuarı olmasının dışında, aynı zamanda farklı sektördeki firmaların sıklıkla tercih ettiği bir reklam aracıdır. Genellikle bir ip yardımı ile dikiz aynasına takılabilecek şekilde tasarlanır. Böylece binlerce potansiyel müşteri, arabaya her bindiğinde markanın logosunu veya sloganını mutlaka görmüş olur. Reklamın görünürlük süresi ise verilen promosyon oto kokusu kalitesine bağlıdır. Araba kokuları kalıcılığını koruduğu sürece, araçlarda kalmaya ve doğal olarak reklam işlevini yerine getirmeye devam eder.

Günümüzde pek çok farklı yöntem ile promosyon araç kokusu imal edilir. Değişik ve ilgi çeken tasarımlar, boyut, renk gibi görsel nitelikler firmalar için asıl odak noktası olsa da hem sağlık hem de kalıcılık açısından kokunun basıldığı kâğıdın kalitesi son derece önemlidir.

İmalat Oto Kokuları

İmalat oto kokusu üretim süreci farklı aşamalardan oluşur. Öncelikle firmalar kendi logo, slogan ve iletişim bilgilerinin nasıl bir tasarımda sunulacağını ve bunların basılacağı kâğıdın boyutunu belirler. Promosyon oto kokusu üzerinde çok fazla karmaşa yaratmayan, sadece bir logo ve iletişim bilgisi içeren tasarımlar seçmek daha doğrudur. Ek olarak firmaların kendisi ile özdeşleşen bir sloganı varsa bu da araç kokusu üzerine eklenir. Üretim sırasında gözü yoracak desenler, kalabalık bir görünüme neden olacak simgeler reklamın etkisini düşürecektir.

Firmaların tercih edebileceği diğer bir belirleyici özellik de koku esansıdır. Araçların tamamını kaplayacak bu kokular, kararında bir yoğunluğa ve baş ağrısı, yorgunluk, mide bulantısı gibi etkilere neden olmayacak şekilde basılmalıdır.

Baskılı Araç Kokusu Esans Çeşitleri

Oto kokular araçların uzun süre fresh kalmasını sağlar. Üretim aşamasında firmaların tercih ettiği kokular kartonlara emdirilir. Burada maliyeti düşürmek adına neredeyse mukavva seviyesinde olan kartonlar kullanmak sağlık ve kalıcılık açısından olumsuz sonuçlara neden olur. Bu tür baskılı koku ürünlerinde emprenye karton kullanılması gerekir. Emprenye karton ile promosyon oto kokusu yaptırmak, hem kullanıcıların sağlığı hem de kalıcılık için gereklidir.

Firmalar, promosyonik.com üzerinden birçok farklı koku esansını seçerek araç kokusu siparişlerini kolayca verebilir. Her zevke uygun bir koku tarafımızdan imal edilmektedir. Tercih edebileceğiniz koku çeşitlerimiz şunlardır;

  • Sakız
  • Yeşil Elma
  • Okyanus
  • Vanilya
  • Bull Spring
  • Lavanta

Toptan Oto Kokusu

Oto kokuları maliyet – performans açısından bakıldığında en verimli reklam türlerinden biridir. Toptan oto kokusu fiyatları standart bir reklam bütçene göre çok daha uygun ve ekonomiktir. Ek olarak potansiyel müşteriler için marka görünürlüğünü önemli ölçüde arttırır.

Toptan promosyon oto kokusu siparişleri en az 1000 adet üzerinden verilir. Adet arttıkça koku başına düşen maliyet daha ucuz hale gelir. Seçilen araba kokusu türü fiyatlar üzerine etki etmez. Fakat tercih edilen baskı şekline ve boyutuna göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Toptan oto kokusu siparişi sadece tek bir tasarım ve koku üzerinden verilmek yerine, değişik kokuları ve renkleri içerecek şekilde de verilebilir. Tek seferlik bir reklam ürünü yerine, değişik kokulara sahip ürünler genel bir tanıtım stratejisinin parçası olarak kullanılabilir.

Whatsapp

0505 050 98 44